Ogłoszenia duszpasterskie na 15. niedzielę zwykłą — 10.07.2011

1. Jutro przypada w liturgii święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

2. W ramach dekanalnych nabożeństw do Matki Bożej Fatimskiej, w najbliższą środę nasza parafia będzie przewodniczyć modlitwom w kościele św. Szczepana – o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św., a po niej różaniec fatimski i procesja. Serdecznie zapraszamy naszych Parafian do udziału we wspólnej modlitwie w kościele św. Szczepana.

3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabywać w zakrystii. Są między innymi: Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, nowe numery dominikańskiego Listu, pisma Różaniec i Miłujcie się! dla młodzieży.

4. W ostatnim czasie odeszli do wieczności nasi parafianie:

† Kazimiera Jastrzębska, z ul. Żelechowskiego;

† Eugenia Wieszczak-Kwiatkowska, z ul. Bronowickiej;

† Karolina Wiśniowska, z ul. Kawiory;

† Władysław Michał Woźniak, z ul. Chocimskiej;

† Izabela Józefa Rokosz, z ul. Armii Krajowej.

Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…