Ogłoszenia duszpasterskie na 11 niedzielę zwykłą — 17.06.2012

1. Codziennie o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Kolejne spotkanie Kręgu biblijnego odbędzie się w najbliższą środę o godz. 19.30 w sali parafialnej.

3. Duszpasterze akademiccy zapraszają na Mszę św. w intencji wszystkich studentów przystępujących do sesji egzaminacyjnej, która zostanie odprawiona w środę 20 czerwca o godzinie 20.00.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Po Mszy św. o godz. 15.00 w sali parafialnej odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego.

5. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na pielgrzymkę do Ogrodu Biblijnego w Proszowicach oraz sanktuariów maryjnych w Zielenicach, Wiślicy i Skalbmierzu w sobotę 30 czerwca, zaś Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na tradycyjną Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy w niedzielę 8 lipca. Zapisy na obie pielgrzymki są przyjmowane we wtorki w godz. 17.00 – 18.00 w pokoiku Akcji Katolickiej.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabywać w zakrystii. W Gościu Niedzielnym syn opowiada o swojej świętej mamie, kanonizowanej w roku 2004 Joannie Beretcie-Molli, a wielki kompozytor Wojciech Kilar mówi o łasce wiary, o wielkiej miłości do żony oraz o wdzięczności Bogu za życie. Do nabycia jest także Niedziela, nowy numer Listu i Listu do Pani, nowy numer Miłujcie się! się dla młodzieży i wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.

7. W ostatnim czasie odeszły do wieczności nasze parafianki:

† Anna Adamczyk, z ul. Czarnowiejskiej;

† Gertruda Elżbieta Woźniak, z ul. Chocimskiej.

Naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…