Ogłoszenia duszpasterskie na 14. niedzielę zwykłą – 07.07.2013

  1. W czasie wakacji nieszporów niedzielnych nie będzie.
  2. W czasie wakacji w naszym kościele w tygodniu nie ma Mszy Świętych o godz. 9.00 i 20.00. W dni powszednie okazja do spowiedzi w godz. 6.00 – 8.00 i 18.00 – 19.00. Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 18.00. Nie zmienia się nie­dzielny program nabożeństw.
  3. W czasie wakacji Seniorów zapraszamy do Klubu Parafialnego od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00—18.00, a dzieci do Domu Katolickiego od poniedziałku do piątku w godz. 10.00—15.00. W ramach warsztatów integracyjnych realizowane są m.in.: zajęcia rekreacyjne z nauką w tle, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, warsztaty komputerowe i warsztaty kulinarne.
  4. Zebranie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się jutro, w poniedziałek o godz. 17.00 w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej.
  5. W czwartek, 11 lipca, obchodzimy święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na tradycyjną Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy w niedzielę 14 lipca. Zapisy przyjmowane są we wtorek w godz. 17.00 – 18.00 w pokoiku obok zakrystii.
  7. Trwają prace remontowe na dachu naszego kościoła. Składamy serdeczne Bóg zapłać! wszystkim Ofiarodawcom za datki na remont dachu. Kolejna zbiórka ofiar, które będą w całości przeznaczone na sfinansowanie prac remontowych, odbędzie się w przyszłą niedzielę, 14 lipca.
  8. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o historii przykazań kościelnych, znajdziemy także rozmowę z Natalią Niemen, gwiazdą tegorocznego festiwalu piosenki w Opolu oraz kolejny odcinek wakacyjnego cyklu «Kościół na końcu świata», poświęcony wierze Boliwijczyków. Do nabycia jest także Niedziela, Różaniec, List, dwumiesięcznik Miłujcie się! dla młodzieży, Mały Gość Niedzielny dla dzieci i pismo ChiT.
  9. W ostatnim czasie odeszli do wieczności nasi parafianie:

† Henryk Marian Pierzchała, z ul. Goetla;

† Józef Tadeusz Curyło, z ul. Warmijskiej;

† Barbara Maria Cybulska-Kasperska, z ul. Skarbińskiego.

Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…