Ogłoszenia duszpasterskie na 20. niedzielę zwykłą – 16.08.2015

  1. Jak już zapowiadaliśmy – dziś nasza parafia jest zaproszona do udziału w Wieczystej Adoracji w Łagiewnikach – począwszy od godz. 21.00. Bardzo prosimy, by w zakrystii zapisać się jeszcze na konkretną godzinę nocnego czuwania. Niech nasza obecność w kaplicy Wieczystej Adoracji stanie się wyznaniem naszej wiary, a zarazem dziękczynieniem za Boże dary, które nieustannie otrzymujemy od Jezusa Miłosiernego.
  2. Jutro, w poniedziałek obchodzić będziemy dzień imienin naszego proboszcza – ks. Jacka Kuziela, a także Jacka Moryto i ks. Jacka Piotrowskiego. Czcigodnym Solenizantom życzymy wszelkich potrzebnych łask od Boga i opieki św. Patrona w każdym dniu kapłańskiego posługiwaniu oraz polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  3. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na opłacenie prac remontowych przy naszym kościele i budynkach parafialnych. W ostatnim czasie wykonaliśmy konserwację dachu na plebanii, odnowiliśmy dwa mieszkania księży, zakupiliśmy maszynę do czyszczenia posadzki kościoła i odnowione zostały gabloty przy kościele.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii: do nabycia jest Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, Różaniec i inne czasopisma.
  5. W ostatnim czasie odeszli do wieczności nasi parafianie:

† Ferdynand Piech, z ul. Galla;

† Anna Marzec, z ul. Czarnowiejskiej;

† Janina Dziedzina, z ul. Rydla;

† Czesław Kozman, z ul. Galla;

† Eugenia Głowacz, z ul. Nawojki;

† Ferdynand Piech, z ul. Galla.

Polećmy naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…