Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki — 01.01.2016

  1. Wszystkim naszym Parafianom i wszystkim Modlącym się w naszej świątyni skła­damy serdeczne życzenia Bożego pokoju i wielu łask na każdy dzień Nowego Roku Pańskiego 2016: niech Święta Boża Rodzicielka Maryja, którą czcimy w dniu dzisiejszym, wyprasza Wam u swojego Syna wszelkie potrzebne dary i łaski.
  2. Dziś porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę; nie będzie Mszy św. w kaplicy akademickiej oraz nie­szporów.
  3. Dziś przypada pierwszy piątek miesiąca. Przypominamy, że osoby, które przystąpiły do spowiedzi św. w okresie świąt Bożego Narodzenia i są w stanie łaski uświęcającej – mogą bez spowiedzi przystępować do Komunii Świętej. Kapłani będą odwiedzać chorych w domach z posługą sakramentalną dopiero w następny piątek, 8 stycznia, od godz. 9.00.
  4. Jutro, w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na wspólny śpiew Godzinek o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 7.40, Mszę św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 8.00 i nabożeństwo wynagradzające.
  5. W najbliższą niedzielę, 3 stycznia, wszystkie grupy działające w parafii zapraszamy serdecznie na wspólny Opłatek do sali parafialnej. Po Mszy św. o godz. 16.30, w intencjach Wspólnoty Żywego Różańca, zostanie dokonana zmiana tajemnic Żywego Różańca, a następnie zgromadzimy się na świątecznym spotkaniu.
  6. W zakrystii można nabyć prasę katolicką; są już nowe, noworoczne numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Do nabycia jest także parafialny kalendarz ścienny na 2016 rok.