Ogłoszenia duszpasterskie na 32. niedzielę zwykłą — 11.11.2012

1.Kartki z wypominkami za zmarłych można jeszcze składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w listopadzie codziennie o godz. 18.00, a za polecanych w wypominkach całorocznych – w każdą niedzielę o godz. 7.30.

2.Dziś, w Narodowe Święto Niepodległości, zapraszamy serdecznie na Mszę św. o godz. 16.30, a po Mszy św. na koncert «W drodze do Niepodległości», poświęcony pamięci Ireny Sandeckiej, z udziałem młodzieży, solistów, aktorów i naszego Chóru Mariańskiego.

3.Zebranie członków Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo odbędzie się we wtorek, 13 listopada; spotkanie rozpocznie Msza św. o godz. 17.00 w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej.

4.W zakrystii można nabywać prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o Hilaire Bellocu – jednym z największych obrońców Kościoła katolickiego w dziejach Europy, o dziwnym wyroku Trybunału Sprawiedliwości z Strasburgu, znajdziemy też wywiad z dyrektorem gimnazjum salezjańskiego w Lubinie pt. Otrzęsin już nie będzie. Do nabycia są także inne czasopisma: Niedziela, Źródło, Różaniec, List do Pani.

5.W ostatnim czasie odeszli do wieczności nasi parafianie:

† Wiesław Kazimierz Borowski, z ul. Kawiory;

† Irena Marta Litwicka, z ul. Staszczyka;

† Jerzy Kopciński, z ul. Skarbińskiego;

† Fryderyka Kusek, z ul. Królewskiej;

† Tomasz Mieczysław Sarnecki, z ul. Staszczyka;

† Stefania Śląska, z ul. Skarbińskiego.

Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…