Dzisiejsza uroczystość Najświętszej Trójcy w archidiecezji krakowskiej kończy okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Jutro, w poniedziałek dzień imienin obchodzi katecheta i duszpasterz akademicki
Dzisiejsza uroczystość Najświętszej Trójcy w archidiecezji krakowskiej kończy okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Jutro, w poniedziałek dzień imienin obchodzi katecheta i duszpasterz akademicki