Ogłoszenia duszpasterskie na 15. niedzielę zwykłą – 12.07.2015

  1. Dziś w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 15.00, nie będzie także niedzielnych nieszporów o godz. 18.00.
  2. W czwartek, 16 lipca, w dniu wspomnienia Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel, przypada rocznica śmierci ks. bpa Albina Małysiaka, wieloletniego proboszcza naszej parafii, a później biskupa pomocniczego archidiecezji krakowskiej. Za śp. ks. bpa Albina modlić się będziemy w czasie Mszy św. wieczornej o godz. 18.30.
  3. Gorąco zapraszamy na cykl filmów religijnych, uznanych za najważniejsze i najlepsze obrazy minionego roku, które promują wartości chrześcijańskie. Szczegóły są dostępne w gablocie w wejściu do kościoła.
  4. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o tym, dlaczego posłowie katolicy popierając ustawę o in vitro, popełnili grzech, o chrześcijaństwie łatwym i przyjemnym, które prowadzi donikąd i o Grekach, którzy potrafią świętować nawet własne bankructwo. Do nabycia jest także Niedziela, Źródło i inne czasopisma.
  5. W ostatnim czasie odeszły do wieczności nasze parafianki:

† Władysława Tyran, z ul. Lea;

† Ewa Waguła, z ul. Spokojnej;

† Stanisława Leżuch, z ul. Piastowskiej.

Polećmy naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…