Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – 24.06.2018

  1. Dziś swojego Patrona czci nasz Pan Organista i Dyrygent Chóru Mariańskiego – Pan Jan Rybarski. Drogiemu Panu Janowi z okazji Imienin życzymy nade wszystko dobrego zdrowia, nowych sił i dalszej owocnej pracy i współpracy z Chórem Mariańskim, na chwałę Boża i dla pożytku wiernych.
  2. Codziennie o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Jezusowego.
  3. W piątek, 29 czerwca, obchodzić będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte zostaną odprawione o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 18.30 i 20.00. Ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na działalność charytatywną Ojca Świętego. Kancelaria parafialna w piątek będzie nieczynna.

W piątek swojego Patrona czczą księża Paweł Dobroszek i Piotr Klimczak. Drogim Solenizantom życzymy dobrego zdrowia i łask Bożych potrzebnych na każdy dzień kapłańskiej posługi, zwłaszcza dla dobra dzieci, młodzieży i rodzin.

  1. Na czas wakacji – czyli już od następnej niedzieli – nastąpi zmiana godzin odprawiania Mszy Świętych w naszym kościele w niedziele i w dni powszednie: w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 15.00, a w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 6.00, 9.00 i 20.00. Okazja do spowiedzi w czasie wakacji – w niedziele pół godziny przed każdą Mszą św., a w dni powszednie w godz. 7.00—8.00 i 18.00—19.00. Przypominamy także, że kancelaria parafialna jest czynna w dni robocze tylko w godzinach popołudniowych.
  2. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło oraz nowe numery Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci i Miłujcie się! dla młodzieży. Nowy, wakacyjny numer naszego pisma Z Życia Parafii… ukaże się za tydzień.
  3. W minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze parafianki:
  • Hermina Sebastiani, z ul. Altanowej;
  • Maria Solarz, z ul. Królewskiej.

Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…